مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری

در این مطلب قصد داریم به شرح تفاوتها و مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری بپردازیم. همانطوری که می دانید موضوع اشاره شده، یعنی تایپ اینترنتی و تایپ بصورت حضوری دو شیوه ی مختلف برای سفارش انواع تایپ می باشد که در واقع می توان گفت پروسه آنها با هم تقریبا متفاوت است.

حتما می دانید سفارش تایپ اینترنتی یا آنلاین یکی از خدمات ویژه ی ارائه شده در پروژه های تایپ است که امروزه جایگزین سفارش تایپ به صورت حضوری گشته و این امر در راستای داشتن رفاه بیشتر متقاضیان انواع تایپ راه اندازی شده و به نظر می رسد که از این شیوه، یعنی سفارش تایپ به صورت آنلاین استقبال بیشتر و قابل توجه تری شده است.

در سفارش تایپ آنلاین سهولت بیشتری برای اقدام به سفارش کاربران وجود دارد و زمان کمتری را از آنها می گیرد. بنابراین سفارش تایپ اینترنتی شیوه ای ست که اکثر کاربران و متقاضیان تایپ آن را ترجیح می دهند. البته لازم به ذکر است که این ارجحیت به هیچ عنوان نمی تواند کیفیت تایپ حضوری را زیر سوال ببرد و به بیان واضح تر هیچ گونه ارتباطی به کیفیت تایپ نخواهد داشت.

در هر دو روش یعنی سفارش تایپ آنلاین و سفارش تایپ حضوری کیفیت تایپ ها یکسان خواهد بود و همانطوری که پیش تر به آن اشاره کردیم تنها نحوه و شکل ثبت سفارش آنها با هم متفاوت می باشد. در ادامه به ذکر تفاوت های موردی در رابطه با مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری می پردازیم.

تفاوتهای واضح در سفارش تایپ آنلاین و سفارش تایپ حضوری

 ۱- در سفارش تایپ اینترنتی شما با مراجعه به سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات تایپ اقدام به ثبت سفارش می کنید، در حالیکه در سفارش تایپ حضوری برای اقدام به ثبتسفارش تایپ می بایست به مراکز ارائه دهنده خدمات تایپ مستقیما مراجعه کنید که شاید کمی دست و پا گیر باشد.

 ۲- در سفارش تایپ آنلاین زمان کمتری برای ثبت سفارش تایپ صرف خواهید کرد.

۳- اگر از سایت های فریلنسری تایپ مانند ایران تایپ استفاده کنید، تنوع پیشنهاد از تایپست های مختلف خواهید داشت و با توجه به سابقه کار، امتیازات و بهترین مبلغ پیشنهادی، می توانید یک تایپیست خوب را انتخاب کنید.

مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری

۴- هزینه‌یتایپ آنلاین در مقابل سرعت عمل این روش می تواند کمتر از سفارش تایپ به صورت حضوری باشد چون بصورت مناقصه ای است ، بنابراین روشی به صرفه محسوب می شود.

۵- در سفارش تایپ اینترنتی قادر خواهید بود پیش از ثبت سفارش هزینه نهایی تایپ خود را با دقت ملاحظه و بررسی نمایید و از مبلغ سفارش تان مطلع شوید.

۶- در سفارش تایپ اینترنتی می توانید خدمات ویژه تایپ را نیز مشاهده کرده و بهترین گزینه را در سفارش تایپ برای خود برگزینید. این خدمات ویژه شامل تایپ فوری، تنوع پیشنهاد و مانند اینها می شود.

شما می توانید در سایت ایران تایپ، تایپست های مستقل و با استعدادی را در این زمینه پیدا کنید. اگر شما کارفرما هستید و به دنبال یک تایپیست برای انجام پروژه هایتان هستید، می توانید در این سایت ثبت نام کنید و پروژه ی خود را ارسال کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

Average ratingمیانگین امتیاز / ۵. میزان امتیاز

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

به ما کمک کنیم این پست را بهبود بدیم

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *