مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری

۵
(۱)

در این مطلب قصد داریم به شرح تفاوتها و مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری بپردازیم. همانطوری که می دانید موضوع اشاره شده، یعنی تایپ اینترنتی و تایپ بصورت حضوری دو شیوه ی مختلف برای سفارش انواع تایپ می باشد که در واقع می توان گفت پروسه آنها با هم تقریبا متفاوت است.

تایپ: حضوری یا غیر حضوری؟

برای اینکه کار تایپ خود را انجام دهید ۲ گزینه پیش رو دارید، یا اینکه سفارش تایپ خود را با یک فریلنسر به صورت غیر حضوری در میان می گذارید و یا اینکه به صورت حضوری به مراکز تخصصی تایپ مراجعه می کنید. حتما می دانید سفارش تایپ اینترنتی یا آنلاین یکی از خدمات ویژه ی ارائه شده در پروژه های تایپ است که امروزه جایگزین سفارش تایپ به صورت حضوری گشته و این امر در راستای داشتن رفاه بیشتر متقاضیان انواع تایپ راه اندازی شده و به نظر می رسد که از این شیوه، یعنی سفارش تایپ به صورت آنلاین استقبال بیشتر و قابل توجه تری شده است.

در سفارش تایپ آنلاین سهولت بیشتری برای اقدام به سفارش کاربران وجود دارد و زمان کمتری را از آنها می گیرد. بنابراینسفارش تایپ اینترنتی شیوه ای ست که اکثر کاربران و متقاضیان تایپ آن را ترجیح می دهند. البته لازم به ذکر است که این ارجحیت به هیچ عنوان نمی تواند کیفیت تایپ حضوری را زیر سوال ببرد و به بیان واضح تر هیچ گونه ارتباطی به کیفیت تایپ نخواهد داشت.

مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری

در هر دو روش یعنی سفارش تایپ آنلاین و سفارش تایپ حضوری کیفیت تایپ ها یکسان خواهد بود و همانطوری که پیش تر به آن اشاره کردیم تنها نحوه و شکل ثبت سفارش آنها با هم متفاوت می باشد. اما این همه ماجرا نیست. وقتی که شما به صورت حضوری کار خود را به یک مرکز تخصصی تایپ می سپارید دیگر لازم نیست درگیر موضوعات متفرقه شوید. برای مثال وقتی که شما سفارش تایپ خود را به صورت حضوری به یک مرکز تایپ مطمئن می سپارید دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید که آیا تایپیست می تواند این کار را به نحو احسن انجام دهد یا خیر؟

در مقابل این موضوع برخی ها می توانند جبهه بگیرند… چرا؟ خوب واضح است، شما با استخدام یک فریلنسر تایپ می توانید نمونه کارهایی که قبلا انجام داده است را مشاهده کنید و به جای اینکه مسافتی را برای رسیدن به یک مرکز تخصصی تایپ بپیماید می توانید از نتیجه و کیفیت کار خود مطمئن شوید. هدف ثبت سفارش تایپ آنلاین صرفه جویی در وقت و هزینه شما می باشد. در ادامه به ذکر تفاوت های موردی در رابطه با مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری می پردازیم.

تفاوتهای واضح در سفارش تایپ غیر حضوری و حضوری

 ۱- در سفارش تایپ اینترنتی شما با مراجعه به سایت های معتبر ارائه دهنده خدمات تایپ اقدام به ثبت سفارش می کنید، در حالیکه در سفارش تایپ حضوری برای اقدام به ثبتسفارش تایپ می بایست به مراکز ارائه دهنده خدمات تایپ مستقیما مراجعه کنید که شاید کمی دست و پا گیر باشد.

 ۲- در سفارش تایپ آنلاین زمان کمتری برای ثبت سفارش تایپ صرف خواهید کرد.

۳- اگر از سایت های فریلنسری تایپ مانند ایران تایپ استفاده کنید، تنوع پیشنهاد از تایپست های مختلف خواهید داشت و با توجه به سابقه کار، امتیازات و بهترین مبلغ پیشنهادی، می توانید یک تایپیست خوب را انتخاب کنید.

مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری

۴- هزینه‌ی تایپ آنلاین در مقابل سرعت عمل این روش می تواند کمتر از سفارش تایپ به صورت حضوری باشد چون بصورت مناقصه ای است ، بنابراین روشی به صرفه محسوب می شود.

۵- در سفارش تایپ اینترنتی قادر خواهید بود پیش از ثبت سفارش هزینه نهایی تایپ خود را با دقت ملاحظه و بررسی نمایید و از مبلغ سفارش تان مطلع شوید.

۶- در سفارش تایپ اینترنتی می توانید خدمات ویژه تایپ را نیز مشاهده کرده و بهترین گزینه را در سفارش تایپ برای خود برگزینید. این خدمات ویژه شامل تایپ فوری، تنوع پیشنهاد و مانند اینها می شود.

۷- در هر دو سفارش تایپ می توانید در صورت عدم رضایت از کیفیت تایپ درخواست ویرایش کنید.

۸- برای ثبت سفارش آنلاین نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد بنابراین می توانید در انرژی های زیست محیطی صرفه جویی کنید و به عبارت بهتر حافظ محیط زیست باشید.

شما می توانید در سایت ایران تایپ، تایپست های مستقل و با استعدادی را در این زمینه پیدا کنید. اگر شما کارفرما هستید و به دنبال یک تایپیست برای انجام پروژه هایتان هستید، می توانید در این سایت ثبت نام کنید و پروژه ی خود را ارسال کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

Average ratingمیانگین امتیاز ۵ / ۵. میزان امتیاز ۱

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

به ما کمک کنیم این پست را بهبود بدیم

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *