سفارش آنلاین ترجمه – ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی، سایت فریلنسری ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه خود را در سایت فریلنسری ایران تایپ ایجاد کنید و ترجمه آن را به ایران تایپی‌ها بسپارید. 

پیدا کردن: پروژه ترجمه خود را ایجاد کنید و منتظر بمانید تا فریلنسرهای مترجم پیشنهاد خود را به پروژه شما ارسال کنند و بعد چند کاندید برای انجام پروژه شما پیدا می‌شود.

استخدام: با آنها ارتباط برقرار کنید و درباره پروژه صحبت کنید. شما می‌توانید قبل از اینکه آن‌ها را برای پروژه‌تان انتخاب کنید، در چت آنلاین از آن‌ها بخواهید که یک متن نمونه را برای شما ترجمه کنند.

کار: کارهایتان را به فریلنسرهای مترجم بسپارید و فرآیند پیشرفت کار را پیگیری کنید.

پرداخت: پس از اتمام پروژه و تحویل گرفتن فایل‌های مربوطه شما می‌توانید تنها با یک کلیک هزینه پروژه را پرداخت کنید.

مزایای سفارش آنلاین ترجمه در ایران تایپ

این روزها با فراگیری استفاده از اینترنت جهت تسهیل فعالیت‌های کاری، سفارش ترجمه آنلاین نیز جایگاه ویژه‌ای در بین اقشار مختلف جامعه پیدا کرده است. اغلب دانشجویان، بازرگانان، محققان، صاحبان مشاغل و تمام کسانی که به مرجع بی‌انتهای مطالب خارجی نیازمندند. در مراحل گوناگونی از فعالیت‌های خود به سمت ترجمه مطالب خارجی جذب شده و با توجه به مزایای سفارش آنلاین ترجمه، این روش را برمی‌گزینند. با ثبت نام در سایت می‌توانید پروژه ترجمه خود را خیلی سریع و آسان ایجاد کنید.

سفارش آنلاین ترجمه - ترجمه مقاله| ترجمه تخصصی| سایت فریلنسری ترجمه

 

در ادامه به بیان چند نکته مهم در رابطه با مزیت سفارش ترجمه به صورت آنلاین در ایران تایپ می‌پردازیم.

دسترسی آسان برای سفارش آنلاین ترجمه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سفارش آنلاین، دسترسی آسان به متخصصان و افراد مجرب در حوزه‌های مختلف است. سفارش ترجمه آنلاین نیز از این مزیت بهرمند است و با پیشرفت ارتباطات اینترنتی، مناسب‌ترین گزینه برای ترجمه با کیفیت مطالب را به شما ارائه می‌دهد.

شما در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید مطلب مورد نظر خود را به دست مترجمان حرفه‌ای و باتجربه بسپارید و در مدت کم، نتیجه ترجمه آنلاین خود را کسب کنید.

هزینه ترجمه معقول و مناسب

سایت‌ فریلنسری ایران تایپ ارائه دهنده خدمات ترجمه آنلاین، از مترجمان متعدد با زمینه فعالیت‌های گوناگون بهره می‌گیرد. همین جامعه آماری بالای مترجمان و گستردگی تخصص آنان سبب می‌شود تا با توجه به نیاز شما و با هزینه مناسب، به انتخاب مترجم مرتبط رسیده و بازخورد مطمئنی از سفارش ترجمه خود دریافت کنید.

همچنین رویکرد سفارش آنلاین با واسطه اینترنت، به دلیل حذف هزینه‌های مربوط به رفت و آمد، تخصیص مکان ثابت و تامین نیازهای نیروی مستقر در محل، هزینه‌های اضافی را کاسته و تنها در قبال کار انجام شده بر روی پروژه شما اقدام به دریافت هزینه می‌کند.

ترجمه متون تخصصی آنلاین

ایران تایپ سایت فعال در حوزه ترجمه آنلاین، به مجموعه گسترده‌ای از مترجمان با تخصص‌های گوناگون دسترسی دارد. احتمالا شما ترجیح می‌دهید سفارش ترجمه خود را به دست مترجمی بسپارید که در حوزه مشابه با شما سابقه ترجمه داشته یا کار می‌کند. پیدا کردن چنین مترجمی به جز از طریق سفارش آنلاین سخت و زمان‌بر به نظر می‌رسد.

همچنین با توجه سیستم کاری رایج در ایران تایپ، فریلنسر مترجم موظف است متن ترجمه شده را بررسی و در صورت نیاز به اصلاح، ایراد را برطرف کند. این کنترل، کیفیت کار ترجمه آنلاین را تا حد زیادی بالا می‌برد.

تیم ارزیابی و پشتیبانی

یکی دیگر از مزایای سفارش ترجمه آنلاین در ایران تایپ، وجود تیم‌های ارزیابی و پشتیبانی تخصصی است که پاسخگوی سوالات شما هستند و وظیفه پشتیبانی از سفارش شما را برعهده دارند. در صورت بروز هرگونه اشکال، شما می‌توانید از گزینه ارسال اختلاف در اتاق کار استفاده یا تیکت ارسال کنید.

تیم ارزیابی و داوری در اسرع وقت پروژه شما را مورد بررسی قرار خواهند داد و درصورت لزوم مبلغ گروگذاری شده عودت داده خواهد شد. شما می‌توانید پروژه جدیدی ایجاد و با فریلنسر مترجم دیگری کار خود را به پایان برسانید.

تسهیلات گوناگون

درحال حاضر سفارش ترجمه آنلاین خود را می‌توانید به صورت کامل رایگان در سایت ایران تایپ ارسال کنید.

حق انتخاب نوع مترجم در سفارش آنلاین ترجمه

در سایت ایران تایپ جهت سفارش ترجمه آنلاین، سطوح مختلفی از انواع پیشنهادات با تعرفه‌های قیمتی گوناگون توسط فریلنسرهای مترجم را برای انجام دادن پروژه خود دریافت خواهید کرد. که با بررسی سابقه کاری و تخصص و همچنین میزان رضایت کارفرماهای قبلی نسبت به فریلنسرهای مترجم می‌توانید از بین پیشنهادها بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دسته بندی ترجمه‌ها با توجه به سابقه مترجم، اعتبار وی در سایت، زمینه ترجمه درخواستی و زمان تحویل ترجمه و هزینه درخواستی ایشان، فاکتورهایی است که طبق آن به شما حق انتخاب داده می‌شود.

ارسال پروژه ترجمه آنلاین و استخدام مترجم حرفه‌ای

برای پروژه ترجمه خود یک مترجم حرفه‌ای استخدام کنید. در سایت ایران تایپ مرکز برون‌سپاری پروژه‌های ترجمه شما به صدها مترجمی که در این سایت کار می‌کنند و در زمینه ترجمه تخصص دارند دسترسی پیدا می‌کنید. شما می‌توانید از آن‌ها برای شرکت در پروژه‌تان دعوت کنید. پلت فرم ایران تایپ به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته فعال است، بنابراین شما می‌توانید زمانبندی خود را تنظیم کنید و در هر زمان و از هر کجا که می‌خواهید کار را شروع کنید. سفارش ترجمه خود را در ایران تایپ ایجاد کنید و با بهترین مترجم در کمترین زمان و هزینه مناسب پروژه ترجمه خود را به انجام برسانید.

ترجمه سریع و ارزان پروژه‌هایی از قبیل:

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

Average ratingمیانگین امتیاز / ۵. میزان امتیاز

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

به ما کمک کنیم این پست را بهبود بدیم

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *